Пріоріті Груп - продаж сувенірної продукції

Подарунки на 8 березня! Дізнатися більше... Кращі проекти за 2016 рік. Дізнатися більше...


Компанія Пріоріті Груп є надійним постачальником широкого спектру сувенірної продукції з країн Європи та Азії. Деякі види виробів, частково або повністю виготовляються під замовлення на власній виробничій базі, якість відповідає стандартам, вимогам і цінами. Основний і важлива перевага співпраці з нами це комплексне обслуговування, в усіх напрямках сувенірної продукції включаючи послуги з нанесення, що дозволяє істотно скоротити час на виснажливі пошуки і перевірки надійності постачальників. До Вашої уваги великий каталог, який представлений нижче, з розділами і категоріями, де Ви можете знайти і підібрати все, що Вас цікавить.

Продовження тексту....


Що означає назва Пріоріті Груп? Це транслітерація англійських слів «Priority Group» (передачі латинських слів за допомогою літер кирилиці). Так ось, англійське слово Priority - пріоритет, має значення показує важливість, першість. Слово Group (Груп) - (з італійського groppo, або gruppo - вузол) об'єднання людей чи компаній засноване на їхній участі в деякій спільної діяльності, для досягнення спільної мети. Відповідно назва вказує, що компанія за допомогою спільних зусиль досягає своїх цілей, щоб бути завжди у лідерах, і приносити максимальну користь завдяки своїй діяльності.

Компанія Priority Group була заснована в 2007 році зусиллями процвітаючих людей зі спільною метою. Адже продаж сувенірної продукції має на увазі під собою високу відповідальність, і сьогодні наші співробітники нададуть Вам кваліфіковане інформування та допомога у підборі необхідних виробів. Сувенірна продукція має такий великий спектр, що іноді складно відразу визначитися з вибором, та й утримати в пам'яті стільки найменувань різноманітних сувенірів не просто.

Повну картинку покаже наш короткий опис основних категорій сувенірної продукції представленої в каталогах, отже:

Перейти до тексту:

Щоденники
Текстильна продукція
Футболки

Прапори та прапорці
Посуд
Ручки і запальнички
Електроніка
Парасолі
Значки
Брелоки
Сувеніри
Годинники
Сумки
Шкіргалантерея
Поліграфічна продукція та пакети

Щоденники та щотижневики - блокноти, в яких ведуться щоденні записи. Тижневик або щоденник є популярним подарунком для менеджерів або офісних співробітників, адже всі записи і зустрічі будуть в одному місці і розставлені по датах, що дає можливість планувати роботу наперед. Щоденники та щотижневики мають різні формати і категорії, а саме; тижневики А4 формату, щоденники А5 формату, планінги (бізнес-органайзер, персональний помічник в організації часу і справ), кишенькові щоденники. Обкладинка щоденника зазвичай шкіряна або зі шкірозамінника, блок білий або кремовий, даний матеріал дозволяє здійснити тиснення на щоденниках, адже щоденники з логотипами зробленими технологією тиснення виглядають багато. Також виготовлення щоденників не рідко має обкладинку з твердого картону, що дає можливість передачі фотографічного зображення. Тому завжди можна вибрати за вартістю і якістю індивідуальні щоденники на замовлення.

Розділ текстильна продукція досить великий. Наприклад: кепки, бейсболки, косинки, бандани - головний убір у вигляді хустини великого розміру, футболки, теніски поло, футболки поло, реглани, куртки, ветровки і навіть шнурки, вся ця продукція додасть вашим співробітникам корпоративний стиль, як на роботі, так і на відпочинку. Махрові рушники різної щільності, а також кухонні рушники і махрові халати, що послужить відмінним подарунком для домогосподарок і любителів затишку. Така продукція як банера, прапорці, прапори, намети, накидки, пов'язки затребувана при проведенні масових заходів, мітингів, різних акцій, це досить затребувана продукція.

Особливо популярні логотипи на футболки, адже футболка з логотипом відмінний хід у рекламних цілях. Нанесення на футболки зазвичай відбувається або за допомогою технології GRAWERTON або за допомогою шовкотрафаретного друку, звичайно друк на футболках, можливо, здійснити і іншими методами. Футболки бувають чоловічі і жіночі, і ті і інші шиються різних форм і моделей. Пошиття футболок виробляється з різних видів легкої трикотажного полотна, бавовняні, змішані бавовняні, з еластином, поліестером, віскоза, віскоза з еластином, чистий поліестер. Щільність футболок коливається в межах від 130 до 260 г / м ². Футболки представляють один з найбільш економічних видів одягу, в повсякденному житті в них ми зустрічаємо дітей і дорослих, багатих і бідних, чоловіків і жінок. Безумовно, вони розрізняються за якістю і ціною. Тому у нас на сайті ви можете замовити футболки різних марок, таких як Staff, B & C, Stedman, Fruit of the Loom, American Style, Sols.

Виготовлення прапорів або прапорців і виготовлення вимпелів, а також виготовлення наметів або пошиття наметів, також популярно під час виборних кампаній або рекламних акцій. Вимпела також мають деяку популярність, до речі, вимпел це вузький довгий прапор, роздвоєний на кінці, піднімається на військових кораблях для позначення державної приналежності. Також в деяких змаганнях роблять перехідною вимпел, який вручають переможцеві. Банер - графічне зображення рекламного характеру. Банери розміщують для того, щоб привабити потенційних клієнтів або для формування іміджу. Виготовлення банерів на замовлення на увазі під собою нанесення зображення, воно або передається за допомогою друку на тканину або відбувається вишивка на тканині. Пошиття спецодягу необхідний для поважаючих себе організацій, адже спецодяг підкреслює статус компанії.

Досить великий розділ чашки, адже посуд є у кожного і користуються чашками все. Нашим клієнтам ми пропонуємо великий вибір чашок різного виробництва з різних матеріалів: керамічні чашки, порцелянові чашки, чашки матове скло, скляні чашки, чашки з блюдцем. Ми пропонуємо купити чашки зі складу в Києві та отримати замовлення в оперативні терміни. Також ми надаємо послуги нанесення зображення на посуд за допомогою технології деколь - картинка, що піддається високотемпературному випалу. Логотипи на посуд, нанесення на чашки, також можна здійснити і іншими популярними і доступними технологіями.


Розділ ручки та запальнички. Ручка є у кожної людини і використовується дуже часто, тому замовити нанесення на ручки відмінний хід. Логотипи на ручки завжди на виду, здійснюються вони методом тамподруку, або також називають тамподрук на ручки. Цей розділ містить безліч ручок на будь-який смак, є пластикові ручки для масового поширення, металеві ручки - це хороший подарунок, ручки Parker і ручки Waterman для людей з високим статусом, пір'яні ручки і олівці. Запальнички відмінний подарунок для людини, яка палить. Для клієнтів ми завжди пропонуємо найкраще, так ми пропонуємо пьезо запальнички пластикові більш сучасні, крем'яні запальнички як більш старі, але перевірені варіанти. Корпуси бувають теж різні як металеві запальнички - більш стильний варіант і дорогою, так і пластикові запальнички - бюджетний варіант для масового подарунка.

Окрему увагу хочемо звернути на розділ електроніки адже в цьому розділі зібрані всі самі нові тенденції та напрямки в області дрібної електроніки. Так на даний час самий популярний Hi-tech-подарунок - флешки (USB flash). Ми пропонуємо на вибір великий вибір корпусів USB флешки і обсягів флеш пам'ять: флешка 2гб, флешка 4гб, флешка 8Гб, флешка 16ГБ, флешка 32Гб. У нас можна купити флешки в індивідуальному корпусі. Також пропонуємо інші USB пристрою: USB хаб (USB hub), зарядний пристрій USB, USB клавіатури, USB вентилятор і комп'ютерні мишки з нанесенням.

У розділі парасолі представлені парасольки двох видів: парасоль тростину і складаний парасолю. Парасолька складаний за своєю структурою більш компактний, ніж парасолі тростину, їх основна перевага в тому, що він у складеному стані має компактні розміри і з легкістю поміщається в дамську сумочку. Але ці парасолі мають елегантний вигляд, адже такими парасольками користувалися ще наші бабусі і дідусі, прогулюючись у парку злегка спираючись на нього як тростину. У наш час перевага парасольок у вигляді тростини - їх розмір в розкладеному стані, адже під таким парасолькою з легкістю сховається від дощу дві людини. У Нас Ви можете купити парасолі зі складу або замовити під доставку парасолі оптом, і при цьому оформити нанесення на парасолі. Парасолі з нанесенням це відмінний подарунок і рекламний продукт в одному. Також Ви можете замовити індивідуальне виготовлення парасольок.

Значки! Саме слово говорить за себе, це маленький предмет, який зазвичай пришпилюють на одяг з метою донести певний сенс, закладений у вигляді знака. Наша компанія пропонує Вашій увазі великий вибір значків: поліграфічні значки, металеві значки, травлені значки, штамповані значки, литі значки. Різноманітність значків, допустимо виготовлення значків (поліграфічні), ще їх називають західні значки - застосовуються на масових роздачах, вибори і мітингах; корпоративні значки (значки з об'ємною наклейкою) або ще називають їх заливні значки або значки з лінзою, застосовні як під час рекламних акцій , так і як значки для співробітників організації. Травлені значки - використовуються більше, коли хочуть виділити своїх співробітників, і підкреслити їх ставлення до компанії або групі. Штамповані значки - у таких значків великий плюс у тому, що вони можуть передати обсяг. Замовити значки зроблені штампуванням може кожна компанія, такий значок підкреслить статус в повній мірі. Особливої уваги вимагає виготовлення литих значків і ці роботи не залишать Вас байдужими. Це найдорожчий варіант - литі значки, але вони цього варті. Литі значки відливаються, і основна перевага, в тому, що вони мають обсяг. Виготовлення литих значків, досить тривалий процес.

Брелоки (брелоки) - без цього атрибуту не обходиться практично не одна в'язка ключів. Брелоки бувають дуже різні, моделей дуже багато, можна розділити брелоки за матеріалом, з якого вони виготовлені, а саме: брелоки пластикові - з пластика, брелки металеві - з металу, брелоки шкіряні - зі шкіри, індивідуальні брелоки - виготовлення брелків цієї категорії може бути з різних матеріалів. Пластізолевое брелоки зроблені з пластизолі, пластизолі це дисперсії часток спеціальних сортів полімерів в рідкому пластифікатори. Є велика кількість різних пластизолів, проте широке промислове застосування в наш час знайшли лише пластизолі на основі полівінілхлориду (ПВХ - пластизолі). Металеві брелоки, вони можуть виготовлятися за різними технологіями і наприклад можуть бути як литі брелоки або штамповані брелоки. Доповнюють асортимент акрилові брелоки і тканинні брелоки з вишивкою. На сайті представлена не повна колекція брелоків, так як з'являються безліч нових моделей, які з часом потрапляють на сайт. Основний акцент ми робимо на індивідуальні брелоки, так як такий брелок послужить відмінним носієм логотипу і буде своєю незвичайною формою і індивідуальністю привертати увагу до себе. Також ми пропонуємо нанесення на брелоки: тамподрук або інша друк на брелоки пластикові і на металеві брелоки лазерне гравіювання. Також на додаток ми пропонуємо ексклюзивні брелоки - скляні брелоки, в яких можливо зробити об'ємну гравіювання (3D гравірування), брелоки ліхтарики і багато чого іншого.

До Вашої уваги розділ сувенірів, в ньому Ви знайдете дуже популярні на сьогоднішній день сувеніри зі скла або кришталю. Вироби з кришталю і скла завжди будуть гідним призом або подарунком процвітаючим співробітникам за гідний внесок.

Годинник - це прилад, за допомогою якого визначають поточний час. Годинники є майже у кожної людини, і вони є в кожному будинку й офісі, адже годинник це скоріше необхідність, ніж розкіш. Годинники завжди знаходяться в полі видимості і це відмінний носій рекламної інформації. Ми пропонуємо Вам брендування годин (нанесення логотипів на годинник). У нас є в наявності: годинники наручні (годинники наручні чоловічі та жіночі), годинники настінні (металевим ободком або з пластиковим ободком), годинники настільні, годинник індивідуальні (пластикові, металеві, дерев'яні). Ви можете купити годинник на будь-який Ваш смак.

Також у нас Ви можете замовити калькулятори, візитівки й інші офісні приналежності з нанесенням індивідуальних або корпоративних логотипів.

Вашій увазі сумки в одному з розділів. В даний час сумки потрібні людям різного віку і в будь-яких життєвих ситуаціях: школяреві чи студенту ранець; бізнесменові шкіряний портфель або шкіряні папки; в дорогу валізу, саквояж або сумка дорожня; туристам необхідні рюкзаки; жінці, дівчині потрібна дамська сумочка, спортсменам спортивні сумки; для відпочинку сім'єю буде актуальна сумка холодильник або пікнікового набір. Різновид моделей дуже велика, при цьому кожна людина хоче виділити свою індивідуальність, і наша компанія пропонує клієнтам таку послугу як пошиття сумок на замовлення за макетом (картинці). Ви обираєте сумку, яка вам подобається і ми відшиває сумки оптом або не велика кількість. Також в категорії сумки є така продукція як папки меню, шкіряні папки, портфелі чоловічі, шкіряні портфелі, гаманці, портмоне, обкладинки для паспорта, косметички і багато іншого. Досить великий асортимент і для Вас наші швачки та закрійники зможуть втілити в реальність будь-яке побажання.

Шкіргалантерея - вид продукції виготовленої виключно з шкіри. У нас якісні вироби зі шкіри. Наше виробництво здійснює пошиття таких виробів як: сумки шкіряні чоловічі і жіночі, портфелі шкіряні, шкіряні папки меню, чоловічі шкіряні портфелі, шкіряні гаманці і портмоне, обкладинки, обкладинки для паспорта (обкладинки для документів), косметички, брелоки, шкіряні щоденники і т. п. Шкіргалантерейна продукція завжди цінувалася як дорогий подарунок, і в наш час, якісні шкіряні вироби це стильні речі. Вишивка логотипів на замовлення ще одна послуга, яку ми надаємо.

У розділі поліграфічна продукція ви зможете знайти всі можливі виконання друкованої продукції. Вся поліграфічна продукція виготовлена з паперу з попередньою печаткою на ній. Поліграфічну продукцію дуже часто використовують на виставках у рекламних цілях для донесення нової інформації потенційним клієнтам, це можуть бути листівки, брошури, флаєра, буклети або каталоги. Також пропонуємо виготовлення календарів: календарі квартальні, кишенькові, календарі будиночок, календарі настінні, календарі на пружині. У нас Ви можете також замовити: виготовлення індивідуальної упаковки - упаковка з картону, подарункова упаковка; виготовлення листівок - новорічні листівки, листівки до 8 березня, листівки з Новим Роком, індивідуальні листівки. Це може бути печатка листівок, а також листівки з тисненням. Також виготовлення конвертів з логотипом, євро конверти, конверти можуть бути великі, вся друк на конвертах якісна. Ще ми пропонуємо виготовлення блокнотів на пружині і інші блокноти на замовлення.
Особливою популярність користуються паперові пакети, тому що паперові пакети це екологічно чистий продукт, і він стає все більш популярним серед людей. Зараз паперові пакети використовують як упаковки для подарунків або як упаковки для дорогих покупок. Це пояснюється тим, що на паперові пакети можна надрукувати повнокольоровий логотип або яскраву картинку. Сьогодні замовити паперові пакети може кожен, і коштує це вже не настільки дорого. Великий вибір дизайнерського картону, а також безліч варіантів розмірів, дозволяє задовольнити будь-які примхи клієнта. Виготовлення паперових пакетів дозволить вам отримати барвисту упаковку для подарунків або буклетів, а також площу, де буде розташований ваш логотип.
Також ми пропонуємо не дорогий варіант упаковки - поліетиленові пакети. Поліетиленові пакети можуть бути різної щільності і різного розміру, при прорахунку ці параметри враховуються. Також важливим параметром є кількість квітів нанесення на поліетиленовий пакет. Ми пропонуємо на вибір декілька моделей, це пакети майка, пакети банан. Також на вибір пропонується пакети різного кольору поліетилену.
Всі роботи виконуються професійними співробітниками з індивідуальним підходом до кожного замовника. Завжди раді Вам допомогти у виборі, наші лінії завжди відкриті.

Ми працюємо з такими містами України: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Львів, Ужгород, Одеса, Сімферополь, Севастополь, Ялта, Феодосія, Маріуполь, Вінниця, Тернопіль, Мукачеве, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Луганськ, Мелітополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Горлівка, Житомир, Хмельницький, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Біла Церква, Ужгород, Чоп, Конотоп, Кам'янець-Подільський, а також багато міст які не потрапили в цей список.

                                                                                                        З повагою, колектив компанії «Пріоріті Груп»