Металеві чашки та Фляги  гравіюванням логотипу

    Чашки металеві та металеві кухлі  з логотипом відмінно підходять для людей які багато подорожують, а також металеві чашки солідно виглядають. На кружки металеві ідеально підходить кругова гравірування (гравіювання по колу). Найбільший плюс металевих чашок, те що вона не б'ється :-).  У продовження нашої рубрики про чашки і кружки , ми розповімо про такий вид посуду для чаювання , як металеві чашки і кружки . Металеві чашки і кружки дуже зручні і дуже практичні . Вони не б'ються при ударі , їх можна брати з собою в гірський похід , або на пікнік в ліс , прикріпивши до пояса або на рюкзак . Сучасні металеві чашки не тільки надзвичайно практичні , вони також мають дуже стильний зовнішній вигляд, наприклад чашки в стилі « high tech ».

    Металевий кухоль нового покоління - це модний атрибут будь-якого офісного столу , чудовий подарунок партнерові або друзям . З нанесеною корпоративною символікою і логотипом вашої компанії металева чашка стає частиною вашої корпоративної атмосфери . Ми представляємо вам широкий асортимент металевих чашок і кухлів . Крім чашок , широким попитом користується гуртка дорожня , виконана з комбінацією нержавіючої сталі та пластику . Тут основний матеріал гуртки - нержавіюча сталь , зовнішнє покриття з полірованої сталі , внутрішнє - з матової сталі , а ручка виконана з практичного чорного пластику. Такий виріб комплектується пластиковою кришкою і підставкою . Ще більш практичне виріб - похідна гуртка з нержавіючої сталі з полірованим зовнішнім покриттям і ергономічної сталевий ручкою , що захищає від опіків руки. Дорожій і похідний посуд для чаювання , представлений ​​також в нашій компанії такими виробами , як чашки металеві з подвійними стінками і внутрішнім покриттям матовою сталлю. Ручка такого виробу виконана сталлю з додатковим покриттям з силікону. Такий дизайн не тільки запобігає руки від опіків , але й надає чашці стильний , оригінальний і презентабельний вигляд. В якості нанесення , яке виробляють в сувенірних , рекламних та корпоративних цілях , для металевої чашки або кружки можна застосувати лазерне гравіювання . При цьому методі нанесення написів і зображень , вони , як би , випалюються на поверхні посуду з металу.

    Наша виробнича база оснащена сучасним твердотілим лазером для виконання такого виду нанесення. Використовуючи додаткове обладнання , наші майстри виконують гравіювання по колу , тобто по всій кругової поверхні кружки або чашки . Даний спосіб нанесення дозволяє отримати якісну і виразну передачу логотипів , малюнків і тексту. Варіюючи потужність лазерного променя , можна домогтися різної глибини ліній гравірування - від зовсім тонкої «павутини » до глибоких рельєфів . Кругове гравіювання дає можливість нанести на чашки металеві та гуртки не тільки фрагментарне нанесення , але і створити на їх поверхні цілі композиції з дрібними декоративними деталями і фрагментами . Нанесення зображення на поверхню чашки відразу переводить її в ранг сувенірно -подарунковою або промо -продукції.

    Гравійована чашка - це перевірений , добре себе зарекомендував спосіб забезпечення впізнаваності марки вашої компанії. Таке оригінальне і практичне виріб стане приємним сюрпризом для вашого постійного клієнта або ділового партнера. Якщо ви вирішили використовувати дану продукцію в рекламних цілях , то вона може послужити відмінним подарунком за участь у конкурсі , або який-небудь бонусної програмі . Вигравірувані зображення не зношуються і не деформуються при звичайному використанні посуду , тому впродовж всього терміну своєї експлуатації , де б не знайшлося для них застосування , вони презентуватимуть компанію , символіка якої на ній зображена . Ви можете купити у нас або замовити на складі в Києві металеві чашки в будь-якій кількості , різної форми , і в різноманітній кольоровій гамі.

    Крім лазерного гравірування , ми виробляємо брендування металевих чашок способом шовкографії і тамподруку. Тамподрук здійснюється за допомогою спеціального верстата , обладнаного еластичним тампоном і попередньо підготовленим , сталевим кліше , фарбу з якого тампон переносить на поверхню чашки. У процесі шовкографії відбувається друк на поверхню металу , за допомогою шовкового сита , яке за допомогою валика , пропускає крізь себе густі пластизольні фарби. Такі фарби чудово лягають на метал , покритий трафаретного плівкою з вирізами , відповідними планованому зображенню. Готова картинка має яскравий і барвистий вигляд , приваблива і акуратна протягом усього терміну експлуатації чашки або гуртки. Купуйте нашу продукцію з сучасним оригінальним дизайном , оформляючи своє замовлення за допомогою електронного запиту , форму для якого ви знайдете на нашому сайті.Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)