Тренд на Екопродукти

Тренд на Екопродукти

22.05.2019

Людство пройшло нелегкий шлях від життя в печерах до сучасного рівня життя. Однак, все має наслідки... І ці наслідки вже неможливо не помічати. Серед них такі проблеми, як забруднення повітря, сміття в океанах і просто божевільні 20 тонн відходів в рік на кожного жителя Землі!Будь-яка дія, що ми робимо зараз, можливо буде мати значення в майбутньому. Якщо ви власник бізнесу або людина впливає на з..

Змагання з веслування Ferrexpo и Дракон от Priority Group

Змагання з веслування Ferrexpo и Дракон от Priority Group

14.05.2019

Круто бути причетними до такого неймовірного свята, який проходив в Горішних Плавнях Полтавської області. Гірничо-збагачувальний комбінат Ferrexpo вже який рік організовує змагання з веслування на човнах "Драконах". Захід відрізняється розмахом і масштабністю, жителі та гості міста в захваті від свята Ferrexpo. А ми раді, що внесли свій вклад в організацію цього заходу — футболки, кепки,..

Брендування футболок і кепок

Брендування футболок і кепок

07.05.2019

На вулиці стає тепліше, а значить потрібно подбати про брендування футболок і кепок.Друк на літньому текстилі логотипу компанії або малюнка вже давно довів свою ефективність в маркетингу. Якщо вам потрібно прорекламувати свій бренд, рекомендуємо звернути увагу на нанесення потрібної інформації на футболку або кепку. Цільова аудиторія охоплена рекламою вражає, а ціна на послуги досить бюджетна.Брен..

Що таке нагорода?

Що таке нагорода?

25.04.2019

Що таке нагорода — мотивація до великих досягнень або заохочення за вже досягнуті вершини?Будь-який приз це символ, за допомогою якого висловлюється повага і визнання.Але повага і визнання за що?За будь-яку дія, скоєне заради визнання✔ За перемоги в змаганні✔ За внесення пропозиції, яке заощадило компанії великі гроші✔ За висунення в число кращих співробітників місяця.Незалежно за що вручена ..

Фото картини на полотні

Фото картини на полотні

17.04.2019

До широкого асортименту наших послуг додалася ще одна - друк фотографій на полотні!Вам не потрібно вигадувати велосипед що б здивувати подарунком близьких. Картина-фото на полотні ідеальне рішення для подарунка і виповнюється всього за 1 день.Різнотипні рамки давно вийшли з моди. Прикрасьте Ваш рідний дім інтер'єрними картинами на полотні і при цьому збережете найяскравіші враження і емоції.всього..

Скляні нагороди та імені дипломи

Скляні нагороди та імені дипломи

04.04.2019

Способи заохочення бувають різними, починаючи від похвали керівника закінчуючи автомобілем або поїздкою в Париж.⠀Але красиві скляні нагороди та дипломи виготовлені персонально для людини ніколи не втратять актуальності.⠀Адже таке заохочення зазвичай займає чільне місце в кабінеті чи вітальні, і люди із задоволенням демонструють матеріальне підтвердження своїх успіхів і досягнень...

Виробництво будь-яких м'ячів за Вашим індивідуальним дизайном

Виробництво будь-яких м'ячів за Вашим індивідуальним дизайном

26.03.2019

Ми продовжуємо розвиватися та освоювати нові напрямки!Завдяки укладеним контрактом з заводом в Пакистані, який є світовим лідером з виробництва будь-яких типів м'ячів з нанесенням різної складності та кольоровості. Тепер ми робимо не тільки футбольні м'ячі, а й сувенірні, ігрові, волейбольні та баскетбольні!Співпраця і прямий контроль виробника, дозволяє нам надавати Вам м'ячі найкращої якості, ва..

Маленький сувенір з великим потенціалом

Маленький сувенір з великим потенціалом

13.03.2019

Ручки з фірмовим логотипом не дають забувати про компанії, постійно нагадуючи про Вас: стильна ручка з торговим знаком або назвою компанії потрібна всім: від офісного співробітника до директора магазину. Досить часто звичайний дзвінок за телефоном, вказаним на ручці, встановлює контакт та створює заявку. Адже не дарма багато великих компаній замовляють фірмові ручки: починаючи від звичайних пласти..

Показано з 1 по 8 із 140 (всього 18 сторінок)