Комплексне замовлення

Комплексне замовлення

05.08.2019

Комплексні замовлення, які потрібно організувати швидко і якісно - це для нас не проблема, а цікавий виклик! Це завжди гарна нагода вийти за межі наших здібностей і зробити щось неможливе :) Коли ми виготовляємо продукцію, то розуміємо, що багато людей отримає її, принесе додому чи буде використовувати її на роботі, чи на відпочинку. Це не просто промо-продукція. Ці вироби матимуть свою істор..

Еко-сумки з логотипом

Еко-сумки з логотипом

11.07.2019

Еко-сумки б'ють всі рекорди за популярністю, тому не можливо не скористатися цією можливістю та не викоростити її для просування своєї компанії.Треба всього лиш нанести на неї свій логотип або назву компанії і рекламний інструмент готовий!Сумки для покупок практичні, довговічні, а крім того, - це екологічна заміна пакетів. Тому це гарантія довготривалого просування вашої реклами, а разом з нею і в..

Презентаційні моделі м'ячів

Презентаційні моделі м'ячів

03.07.2019

Чудова новина! Нам прийшли презентаційні моделі м'ячів від нашого пакистанського партнера. І якщо Ви до сих пір сумніваєтеся в якості м'яча, або хочете подивитися як нанесення виглядає "в живу" на продукції, а може ви не визначилися з розміром? Тоді чекаємо Вас в нашому офісі, де можна подивитися, помацати та навіть пограти м'ячами, перш ніж замовити їх...

Каталог найпопулярніших моделей ручок

Каталог найпопулярніших моделей ручок

11.06.2019

У Priority Group найбільший асортимент ручок в УкраїніУ нас можна вибрати як бюджетний варіант ручок для промо-заходів, так і більш поважний для Ваших ділових партнерів і колегРучка з фірмовим логотипом — ненав'язливий подарунок для ваших клієнтів і партнерів. Цей маленький презент не дасть забути про Вас і Вашої продукції. Адже попри комп'ютеризацію життя, ручка — це та річ, яка завжди під рукою...

4-ий випуск журналу компанії

4-ий випуск журналу компанії

05.06.2019

У нас чудова новина! Вийшов четвертий номер нашого корпоративного журналу!У ньому купа корисної та цікавої інформації: - інтерв'ю з Олександром Варламовим, президентом компанії "BusinessForward Ukraine", в якому він ділиться секретом як зробити кіборгів з офісного планктону. - розповідь про те як в нашій компанії звичайних клієнтів роблять постійними кілька статей про комплексні замовлен..

Тренд на Екопродукти

Тренд на Екопродукти

22.05.2019

Людство пройшло нелегкий шлях від життя в печерах до сучасного рівня життя. Однак, все має наслідки... І ці наслідки вже неможливо не помічати. Серед них такі проблеми, як забруднення повітря, сміття в океанах і просто божевільні 20 тонн відходів в рік на кожного жителя Землі!Будь-яка дія, що ми робимо зараз, можливо буде мати значення в майбутньому. Якщо ви власник бізнесу або людина впливає на з..

Змагання з веслування Ferrexpo и Дракон от Priority Group

Змагання з веслування Ferrexpo и Дракон от Priority Group

14.05.2019

Круто бути причетними до такого неймовірного свята, який проходив в Горішних Плавнях Полтавської області. Гірничо-збагачувальний комбінат Ferrexpo вже який рік організовує змагання з веслування на човнах "Драконах". Захід відрізняється розмахом і масштабністю, жителі та гості міста в захваті від свята Ferrexpo. А ми раді, що внесли свій вклад в організацію цього заходу — футболки, кепки,..

Брендування футболок і кепок

Брендування футболок і кепок

07.05.2019

На вулиці стає тепліше, а значить потрібно подбати про брендування футболок і кепок.Друк на літньому текстилі логотипу компанії або малюнка вже давно довів свою ефективність в маркетингу. Якщо вам потрібно прорекламувати свій бренд, рекомендуємо звернути увагу на нанесення потрібної інформації на футболку або кепку. Цільова аудиторія охоплена рекламою вражає, а ціна на послуги досить бюджетна.Брен..

Показано з 1 по 8 із 145 (всього 19 сторінок)