Щоденники, які представлені на нашому сайті виготовлені професіоналами з якісного матеріалу, за найновішим технологіям на сучасному обладнанні. Ми пропонуємо нашим Клієнтам купити щоденники та щотижневики тільки найкращі. З кожним роком колекція щоденників оновлюється, з'являються нові моделі щоденників та тижневиків, також постійно зростає асортимент обкладинок, як обкладинки шкірозамінника, так і обкладинки з натуральної шкіри. Ми пропонуємо виготовлення щоденників, а також щоденники на складі.

На сьогоднішній день щоденник є незамінною частиною кожної людини, який пов'язаний з плануванням свого дня, фіксацією важливий дат, подій та ідей. Ми вносимо будь-яку інформацію, яка нам здається важливою, в наш персональний щоденник, де вже є маються місяці року, дні, тижні, вже відзначені державні та церковні свята, алфавітний покажчик і звичайно ж рубрикатор і багато іншого.

Зараз різноманітність щоденників просто вражає: шкіряні щоденники, щоденники з індивідуальним тисненням, щоденники з індивідуальною обкладинкою, різних кольорів та форм. Для офісного варіанту все більшу популярність стають великі щоденники А-4 формату, більш зручним кишеньковим варіантом - невеликі планінги або ж євро (euro) щоденники. Найбільш поширеними є датовані, іноді і не датовані, щоденники А-5 формату. Щоденник - це не тільки місце запису та збереження важливої ​​інформації, але і відмінний рекламний носій. Приміром, індивідуальні щоденники з логотипом або слоганом компанії, витиснутими на обкладинці або ж, як варіант, зовсім індивідуальна обкладинка щоденника (виконана повнокольоровим друком), це вже стає атрибутом кожної солідної розвивається кампанії.Ежедневник недатированный А6 Бумвинил
от 5ти дней
Ежедневник недатированный А5 Бумвинил
от 5ти дней
Ежедневник недатированный А6 Megapolis
от 5ти дней
Ежедневник недатированный А5 Ideal New
от 5ти дней
Ежедневник А5 датированный Бумвинил
от 5ти дней
Планинг датированный Бумвинил
от 5ти дней
Планинг недатированный Бумвинил
от 5ти дней
Показано з 1 по 8 із 116 (всього 15 сторінок)