Нагородні медалі, придбали велику популярність у світі спорту. Їх застосовують для нагородження в різноманітних змаганнях, олімпіадах, конкурсах і т.д. Якщо ми говоримо про спортивні медалях, тоді доцільно замовляти саме медалі на стрічці, із зазначеними призовими місцями.

Призові місця безпосередньо на самому виробі, можливість вказати кілька варіантів. Перший, найбільш простий, це замовити медалі вже з нанесеною інформацією. Другий варіант, це жетон, який кріпиться на підставі медалі. На ньому, можливо вказати призове місце, ініціали одержувача і вид спорту, в якому відбуваються змагання. І найбільш красивим і трудомістким процесом, вважається травлення медалей. Дана технологія дозволяє зробити на металевому виробі глибоку гравірування, яка в закінченні виготовлення, зафарбовується кольоровими емалями і покривається безбарвними лаками, для більшого захисту самого заснування.


Футбольна тематика дуже грамотно використовується у виготовленні тематичної нагородної атрибутики. Наприклад, ви можете замовити медалі із зображенням футбольного м'яча, воріт, бутси або кубка на футбольному тлі. Відзначимо також і інші нагородні сувеніри, які використовуються в цьому виді спорту. Популярними є кубки виконані в золоті або сріблі. Кубки мають свою цінову політику, що дозволяє оформити замовлення на будь-який бюджет замовника. Також часто використовувані дипломи. Вони також виготовляються з різноманітних технологій.


Всю необхідну нагородну атрибутику для футболу і не тільки, ви можете замовити у нас на сайті. Ми маємо повний перелік сувенірів, який завжди є на нашому складі, що скорочує час очікування замовлення. Шарфи, кепки, футболки, прапори і прапорці, реглани, футбольна форма, дипломи, кубки та медалі - це все є в одній компанії Пріоріті Груп, за прийнятними цінами. Також при великому тиражі, ви гарантовано отримуєте знижку, яка вас порадує.


Відзначимо можливість здійснювати індивідуальні замовлення. Ми розуміємо, що деколи бувають унікальні випадки, для яких і потрібні особливі нагороди. Це ви також можете замовити у нас. Зв'язуйтеся з нами за вказаними телефонами. Будемо раді співпраці!Показано з 1 по 8 із 83 (всього 11 сторінок)