breadcrumbs_revolution_theme

Які бувають блокноти?

Легко загубитися в асортименті блокнотів, адже в наш час він неймовірно великий. Щоб зрозуміти який блокнот купити, потрібно, по-перше, визначитися, для чого потрібен, а по-друге, зрозуміти які бувають блокноти. З першим питанням, ви впораєтеся і без нас, а ось, по-другому, ми вам із задоволенням допоможемо.

Характеристики, від яких варто відштовхуватися:

- вид обкладинки

- формат

- тип кріплення

- вид внутрішнього блоку

- вид декору обкладинки.

Вибір блокнотів

На що звернути увагу коли вирішуєте який блокнот вибрати:

ОБКЛАДИНКИ блокнотів бувають тверді, м'які і інтегровані. Блокноти з твердими обкладинками виглядають більш солідно і презентабельно, їх частіше замовляють для корпоративних подарунків партнерам і клієнтам. Матеріал для твердих обкладинок може бути як класичним паперовим, так і виготовленим зі шкірозамінника, синтетичних матеріалів або натуральної шкіри.

Блокноти з м'якими обкладинками більш бюджетний за ціною, так як основа обкладинки - папір. Плюсом м'якої обкладинки - гнучкість - такі блокноти легко згортаються трубочкою і їх зручно носити в рюкзаках, кишенях і сумках.

Інтегровані або гнучкі обкладинки - це "суміш" твердої і м'якої основ, в результаті якої вийшов своєрідний мікс. Блокноти на пружинах з гнучкими обкладинками вже не зміниш в трубочку, але в той же час при вигинанні в різні боки, блокнот не втрачає форму.

ФОРМАТИ блокнотів можна розділити на класичні - А4, А5, А6, А7, А3 і нестандартні блокноти - квадратні, круглі, а також вирізні блокноти в формах рекламованих товарів або предметів. Останні виготовляють за індивідуальним макету замовника. Для промо акцій найоптимальніші формати А6, А7 або індивідуальні форми.

ТИП КРЕПЛЕНИЯ у блокнотів визначаються кількістю сторінок вироби. Сторінки блокнота можуть кріпитися скріпками, пружиною, термоклеем, кільцями. Блокноти з кріпленням на пружині практичні під час конференцій та презентацій, сторінки використовуються як вертикально, так і горизонтально. За ціною вигідне кріплення на скріпки, але кількість сторінок у блокнота має бути не більше 40 сторінок.

ВИДИ ВНУТРІШНІХ БЛОКІВ бувають в клітку, в лінію, в точку і неліновані. Клітку і лінію вибирають для виготовлення корпоративних і ділових блокнотів. А який блокнот краще для особистого щоденника, звичайно, той де можливо проявити творчість - з неліновані сторінками або зі сторінками в точку.

 Декорувати обкладинки можна будь-яким вподобаним вам способом: матової або глянсової ламінуванням, тисненням, фігурної вирубкою, вибірковим лакуванням, фольгуванням і іншими цікавими способами.

 Який блокнот краще всіх перерахованих вище? Звичайно, той, який ви самостійно або за допомогою менеджера друкарні спроектуєте для своїх цілей. Завдяки сучасним технологіям це дуже легко зробити. Просто вибирайте потрібний вам формат, розмір, декор та створюйте свій ідеальний блокнот.