breadcrumbs_revolution_theme

Який друк на футболках краще?

Як надійно нанести логотип на футболку

Друк на футболках логотипу компанії або малюнка вже давно довів свою ефективність в маркетингу. Якщо вам потрібно прорекламувати свій бренд, рекомендуємо звернути увагу на нанесення потрібної інформації на футболку. Розмір аудиторії охопленої такою рекламою широкий, а ціна на послуги порівняно бюджетна.

Популярність друку на футболках в Україні зростає з кожним днем. Які футболки підходять для друку, використовують для проведення промо акцій, формування єдиного стилю в компанії, участі в заходах, де потрібно відрізнятися від інших учасників. Багатьох цікавить відповідь на питання "Яка друк на футболках краще?" і "Яка друк довговічніше?", нижче ми відповімо на це питання.

Друк на футболках, який буває:

Багато в чому вибір виду друку залежить від того як ви плануєте використовувати продукцію. Рекламна акція - упор слід зробити на яскравість зображення і собівартість. Тут ідеальним варіантом буде шовкографія - вид друку, що підходить і для натуральних і для синтетичних матеріалів. Зображення нанесення шовкотрафаретного печаткою витримують близько 50 прань. Найбільша вигода від друку шовкографії відчувається, коли нанести логотип потрібно на велику партію футболок. Але і у цього виду друку є особливості -на які варто звернути увагу при виборі виду друку. По-перше, кожен колір нанесення виготовляється окремо, тому замовити один-два примірники "для проби" не вийде. По-друге, у зображень отриманих методом шовкографії - слабка термостійкість.

Промо-заходи і корпоративний одяг - якщо вам потрібно зробити подарунок або забезпечити всіх співробітників однаковими футболками для заходу кращим рішенням на сьогоднішній день є термопечать. Термопечать - популярний сучасний вид нанесення, який підходить для абсолютно будь-яких тканин, що витримує численні прання при цьому насиченість кольорів не слабшає. При термопечати зображення під високою температурою вплавляется в тканину, що робить його складовою частю тканини. Особливості термопечати в тому що зображення, яке ви плануєте наносити на футболку, обов'язково має бути у векторному форматі, а також дуже тонкі лінії логотипу або написи не завжди виходить переносити в хорошій якості на виріб. Але з обома особливостями професійні досвідчені друкарі легко справляються.

Особливі дати і урочисті заходи - коли вам потрібна яскрава футболка і високоякісний друк слід зупинитися на сублімації. Цей вид друку в останні роки вибився в лідери поліграфічної галузі. Особливість сублимационного нанесення в насиченості фарб і тривалості збереження квітів. Завдяки цьому методу можна нанести будь-які зображення - від логотипів і написів до фотографій та принтів. Сублімаційним зображень не страшні високі температури і численні прання. Але і у цього виду друку є один недолік - це можливість друку тільки на білих футболках і синтетичних матеріалах. Щоденне використання - річ буде часто стиратися і стійкість нанесення тут найголовніший критерій. Найчастіше цей критерій важливий, коли одяг з логотипом замовляють для співробітників як спецодяг, для учасників творчих колективів або спортивних команд. Так само варто відзначити, що для щоденного використання краще вибрати футболки з натуральних матеріалов.Соответственно, найкращим видом друку для частого використання футболки з логотипом буде цифровий друк.

Цифровий друк - це пряма друк принтером, що завдає фарбу відразу на виріб. Струменевий друк з використанням спеціального чорнила поглинається волокнами тканини. Цей метод друку екологічно безпечний, а зображення стійкі до механічних впливів. Ще плюси цифрового друку у високій швидкості друку і відсутності обмежень в тиражі (можна друкувати хоч від однієї футболки). Безмежний вибір кольорів нанесення, найвищий рівень деталізації - буде видно навіть найменші деталі, а також можливість додавати глянцеві ефекти роблять цифрову печатку одним з лідерів в видах друку на одязі. Але є і обмеження, про який не можна забувати при виборі виду нанесення на футболки. Цифровий друк можна застосовувати тільки на виробах з натуральних матеріалів.

Ми розглянули кілька видів друку на футболках, всі вони мають свої переваги і особливості, в яких тепер вам легше розібратися і вибрати той вид нанесення, який відповідає цілям вашої компанії.