Портфелі та сумки для ноутбука з логотипом оптом

    Портфелі та сумки для ноутбуків з логотипом компаніі, це - один з найкращіх промотоварів та подарунків. Ноутбук це невідємний інструмент сучасного бізнесу, а про зручність портфелю для транспортування документів годі й говорити.  

  Менеджерам або торговим представникам, який працює з великою кількістю документів і каталогів, ідеально підійдуть портфелі на один або два відділення. Якщо у вас є побажання, на пошиття портфелів по вашому розмірам і вимогам, ми з задоволенням допоможемо вам у цьому питанні. У нас ви можете замовити портфелі готові або замовити пошити портфелі.

    Cлово « портфель » відбулося від французької мови , де Porter означає носити , а Feuille - аркуш паперу. З'явилися такі сумки в 14 столітті і використовувалися в основному юристами і банкірами для перенесення цінностей і грошей. Сьогодні портфель це обов'язковий атрибут будь-якого ділової людини. Портфелі зручні , практичні і завжди мають презентабельний вигляд. Зараз в основному використовуються портфелі для документів , оскільки в портфелі документи зберігають свій колишній вигляд і не пошкоджуються при носінні . У Вас є можливість купити портфелі різних моделей , які відрізняються кольоровою гамою , розмірами і наповнюваністю .

    Найпопулярніший колір портфелів для чоловіків - це звичайно ж чорний , але також часто хочуть купити портфель коричневого , синього кольору , або інших спокійних відтінків. Серед жіночих моделей популярні різні кольори , від чорного до найяскравіших кольорів. Різні моделі портфелів відрізняються також наповнюваністю . Портфелі можуть містити різну кількість відділень , різні додаткові кишені , відділення для візиток або різного виду карток. Деякі портфелі мають кишеню для ноутбука або планшета. Виготовляються портфелі як з тканинних матеріалів , так і з шкіряних . Це звичайно ж впливає на ціну і зовнішній вигляд виробу. Шкіряні портфелі відмінно підкреслять Ваш солідний статус , вони більш помітні і привабливі. Хоча серед портфелів з ​​тканини також можна підібрати цікаву модель , яка буде стильно виглядати і зручно використовуватися . У нашій компанії можливий також пошиття портфелів. Макет для пошиття робиться під Ваші побажання , для виготовлення використовується матеріал , який оберете Ви . Виготовлення портфелів за індивідуальним макетом дозволить Вам мати саме той виріб, який Ви хочете.

     Портфелі під замовлення виготовляються з тим наповненням і тим зовнішнім виглядом , яке Ви побажаєте бачити у Вашому індивідуальному виробі. І щоб зробити його більш ексклюзивним ми можемо також зробити нанесення на портфелі. Це підкреслить статус компанії і буде служити хорошою рекламою. Нанесення на портфелі може бути у вигляді печатки , вишивки , металевої шильди з Вашим брендовим знаком . Таким чином , крім того , що портфелі зручні та практичні, вони також можуть служити промо- продукцією , яка буде гідно рекламувати Ваш бренд.Конференц сумка для документов Bravo
от 5ти дней
Многофункциональная папка NAPLES
Под заказ от 7д. Цена актуальна при тираже от 100 шт.
Многофункциональная папка QINGDAO
Под заказ от 7д. Цена актуальна при тираже от 100 шт.
Многофункциональная папка SEOUL
Под заказ от 7д. Цена актуальна при тираже от 100 шт.
Многофункциональная папка TANGRAM
Под заказ от 7д. Цена актуальна при тираже от 100 шт.
Портплед Остин
от 5ти дней

Портплед Остин

Наявнiсть: 210
2 293,52 грн
Для отримання знижки ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
Швидке замовлення
Портфель 0709
от 5ти дней

Портфель 0709

Наявнiсть: 9
8 227,17 грн
Для отримання знижки ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
Швидке замовлення
Портфель 7418
от 5ти дней

Портфель 7418

Наявнiсть: 1
976,28 грн
Для отримання знижки ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
Швидке замовлення
Показано з 1 по 8 із 113 (всього 15 сторінок)