Замовити Поліграфічні Значки з нанесенням логотипу, Значки на замовлення

    Поліграфічні значки часто використовують на акціях, на масових заходах, також при масовій роздачі сувенірів. Також поліграфічні значки використовують в таборах для розділення дітей по загонах. У цьому розділі ми розповімо вам трохи про поліграфічних значки, які, безумовно, часто використовуються багатьма компаніями для підняття не лише гарного настрою своїм клієнтам, але й для масової реклами, при чому не прикладаючи багато зусиль і коштів. Які плюси отримує компанія, вибираючи значки поліграфічні як вид сувенірної продукції? Що ж, по-перше це бюджетний варіант в порівнянні з металевими значками. Хоч це і дешеві значки по ціні, але отнють недешеві на вигляд.

    Замовити значки на шпильці, або як їх ще називають баттон - бейджи, напевно є у кожної великий або середньої компанії. Ці значки лунають клієнтам, співробітникам, партнерам , і часто грають хорошу роль рекламного носія. Адже значки не покладеш на полиці , де їх не буде видно, значки на шпильці пристібають до одягу, а також на сумки і рюкзаки , що в свою чергу нагадує про компанії. Замовити значки найчастіше доречно для масових заходів , де люди з задоволенням підтримають ідею, яку несе в собі значок. Це можуть бути і партійні значки, які використовуються під час виборів для підтримки якогось кандидата. Це також може бути виготовлення значків для різних благодійних акцій, взявши участь в якій, людині було б приємно носити значок, як підтвердження статусу учасника благодійного внеску. Також ми можемо допомогти створити вам значки для промоакцій. Це вигідно тим, що промоакції розраховані для залучення нових клієнтів і для хорошої масової реклами. Бюджетні значки як ні що інше підійде для такого виду реклами . Тому що виготовляти їх можна тисячами, і відповідно тисячі людей понесе цей значок до себе додому , на відміну від дорогих сувенірних іграшок наприклад , яких можливо не зможете виготовити в такому ж накладі , а відповідно і подарувати кожному новому шанувальнику вашої продукції. Такі значки можуть бути повнокольорові , що дозволить компаніям з багатобарвними логотипу також скористатися послугами виготовлення значків і порадіти своїх клієнтів.

    Значки повнокольорові завжди виглядають яскраво , адже на них можна зобразити напис , картинку і навіть фотографію людини в повному спектрі кольорів , з різними відтінками. Наша компанія подбає про те, щоб ваше замовлення значків був виконаний якнайскоріше , адже це ще одна перевага поліграфічних значків - швидкість виготовлення ! Якщо у вас є готовий макет значка , то ми можемо почати роботу прямо сьогодні . Якщо макет не готовий - ми допоможемо вам і з цим , так як у нас є дизайнери , які створять для вас все до найдрібніших деталей. Поліграфічні значки бувають різного діаметр: 56 , 43 , 36 , 25мм . Відповідно ви можете вибрати діаметр з нагоди . Великі значки частіше використовують для промоакцій , а маленькі для конференцій , політичних агітацій і т.д. Якщо ви ще сумніваєтеся , чи варто замовляти поліграфічні значки, тоді зателефонуйте нашим менеджерам і вони організують доставку зразків , щоб ви могли своїми очима побачити продукт нашої компанії.Значки поліграфічні

Значки поліграфічні

Наявнiсть: 1000
5,65 грн
Для отримання знижки ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
Швидке замовлення
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)