Сувенірна продукція з логотипом оптом, Рекламна і Промо продукція

Популярна сувенірна продукція

Сувенірна продукція з логотипом від Priority-Group

Пріоріті Груп - постачальник і виробник рекламно-сувенірної продукції в Україні.

Компанія «Пріоріті Груп» є надійним постачальником широкого спектру сувенірної продукції з країн Європи та Азії. Деякі види виробів, частково або повністю виготовляються під замовлення на власній виробничій базі, якість відповідає стандартам, вимогам і цінами. Основне і важлива перевага співпраці з нами - це комплексне обслуговування, в усіх напрямках сувенірної продукції включаючи послуги з нанесення, що дозволяє істотно скоротити час на виснажливі пошуки і перевірки надійності постачальника сувенірної продукції в Україні.

Найбільший каталог сувенірної продукції в Києві.

Це каталог в якому зібрано понад 10 постачальників сувенірної продукції з Європи і України, ми постійно шукаємо нові партнерства і розширюємо асортимент не тільки новинками, а й сувенірами за найпривабливішими цінами, в нашому інтернет каталозі ви зможете знайти і підібрати сувенірну продукцію під будь-які завдання і бюджет.

Пріоріті Груп - виробник сувенірної продукції.

Власне виробництво дозволяє надати кращу ціну на сувенірну продукцію, забезпечити контроль якості і скоротити терміни на виконання замовлення.

Яку рекламно-сувенірну продукцію ми виробляємо:

 • промо одяг з лого - футболки, поло, кепки, хустки, куртки, Флиска і дощовики, а так само багато ін.
 • пошиття текстильних виробів - подушок і м'яких іграшок з логотипом
 • виробництвом м'ячів з логотипом, і інший спортивної атрибутики (вимпели, шарфи і шапки з лого, прапорці та ін.)
 • поліграфічної продукції: індивідуальні блокноти, щоденники і ручки з логотипами.
 • нанесення логотипу на будь-яку промо продукцію
 • комплексне забезпечення сувенірної атрибутикою заходів: (силіконові браслети, бейджи, стаканчики, сумки і пакети, комплексні подарунки для клієнтів)
 • чашки, кружки і термоси, а так само брендовану посуд для ресторанів і кафе
 • галантерею: парасолі, портмоне, сумки і рюкзаки з лого.

 • Наш принципи:
 • це якісне обслуговування і найкраща сувенірна продукція в найкоротші терміни!
 • робимо добре - вникаємо в деталі і намагаємося зробити як для себе.
 • за найкращою ціною - великий вибір постачальників і власне виробництво і дизайн

 • Якщо Ви раптом чогось не знайшли в каталозі, зателефонуйте або напишіть нам в чат на сайті, наші менеджери оперативно допоможуть знайти необхідне і проконсультують по всіх виниклих питань.

Новини

Комплексне замовлення для Полтавського ГЗК
Робота над замовленням для компанії Ferrexpo це завжди підкорення нових вершин, море емоцій і безмежне поле для творчості.⠀Тому за кілька місяців до свят починається "мозковий штурм", в якому кращі ум..
Каталог найпопулярніших моделей ручок
У Priority Group найбільший асортимент ручок в УкраїніУ нас можна вибрати як бюджетний варіант ручок для промо-заходів, так і більш поважний для Ваших ділових партнерів і колегРучка з фірмовим логотип..
4-ий випуск журналу компанії
У нас чудова новина! Вийшов четвертий номер нашого корпоративного журналу!У ньому купа корисної та цікавої інформації: - інтерв'ю з Олександром Варламовим, президентом компанії "BusinessForward U..
Тренд на Екопродукти
Людство пройшло нелегкий шлях від життя в печерах до сучасного рівня життя. Однак, все має наслідки... І ці наслідки вже неможливо не помічати. Серед них такі проблеми, як забруднення повітря, сміття ..
Змагання з веслування Ferrexpo и Дракон от Priority Group
Круто бути причетними до такого неймовірного свята, який проходив в Горішних Плавнях Полтавської області. Гірничо-збагачувальний комбінат Ferrexpo вже який рік організовує змагання з веслування н..