Виготовлення Дипломів Гравертон оптом

Крім класичних дипломів про освіту, в даний час існує маса всіляких дипломів, що підтверджують перемогу його власника в різних конкурсах, змаганнях, олімпіадах, чемпіонатах, фестивалях тощо Дипломи незамінні при проведенні корпоративних заходів, презентацій і ділових зустрічей, для відзначення будь-якого значимого події. Цільова аудиторія дипломів дуже широка, вони знаходять собі застосування і в дитячих дошкільних, і в освітніх установах, а також, надзвичайно популярні, останнім часом, дипломи Гравертон в діловій сфері.

Технологія виготовлення дипломів Гравертон

Гравертон - це технологія, що дозволяє передавати на метал фотографічне зображення. В основі методу гравертон лежить технологія термопереносу. У нашій компанії ви можете замовити ексклюзивне виготовлення дипломів, для будь-якого урочистої події вашої особистої або ділового життя. Не дивлячись, на те, що технологія гравертон, з'явилася зовсім недавно, вона вже стала надзвичайно популярна при виготовленні дипломів, завдяки своїм численним перевагам. Дипломи гравертон, в якості основи, мають металеву пластинку, яка виготовляється з різних матеріалів, з відтінками золотистого і сріблястого кольорів, а також з білих і чорних металів з матовою або глянцевою поверхнею. Сублімація зображення на метал відбувається під впливом високої температури (190-200 градусів), спеціального приладу, з однойменною назвою - Гравертон.

Дипломи на дереві і дерев'яної підкладці

Диплом на дерев'яній підкладці дозволяє застосовувати безліч різних технологій нанесення. Для брендування виробів використовують метод УФ-друку, тамподруку, гравіювання і випалу. Друк дипломів може проводитися безпосередньо на поверхню, або, бути нанесеною на плівки для покриття плакеток. Вони мають однакову текстуру, але відрізняються зовнішнім виглядом. Популярні замовлення на імітацію матеріалу під дерево: світле дерево, або дуб, вишня, стигла вишня. Поверхня плівки має глянсовий або матовий вид. Може імітувати різноманітні принти, в тому числі, і дорогі різновиди шкіри. Застосовуючи плівку на плакетках, ми отримуємо можливість нанесення ексклюзивної інформації замовника - слогана або логотипу компанії.

Якщо ви плануєте велике замовлення, то вам необхідно визначитися з колірною гамою плівки, звернувшись до нас в офіс. Ще одним варіантом стилізації дипломів гравертон є здійснення прорізів на самій плакетки. Така технологія сприймається як підкреслює елемент дизайну і надає нагороди ще більшу оригінальність. Диплом може бути оформлений в рамку, призначену для настільного або настінного застосування. Вартість такого сувеніра прораховується в кожному конкретному випадку індивідуально, і залежить від складності, тиражу, розмірів і матеріалу. Наші фахівці обов'язково ознайомлять вас із зразками нашої продукції, щоб ви змогли остаточно визначитися з вибором найбільш відповідного варіанту. Якщо у вас немає свого дизайну, наші професіонали, з задоволенням, допоможуть вам вибрати ту єдину і неповторну модель, яка в повній силі буде володіти респектабельним характером, і передавати всю повноту поваги і подяки до одержувача, абсолютне і справедливе визнання його заслуг. Такий сувенір вимагає і належної упаковки. У нашій компанії Ви знайдете широкий асортимент чудових футлярів, спеціально виготовлених для дипломів Гравертон, а також подарункових коробок.

У Пріоріті груп ви зможете замовити виготовлення дипломів гравертон, а крім того, сертифікати та всілякі грамоти, виконані за даною технологією. Диплом, виготовлений за цією технологією, виглядає солідно, стильно, сучасно. Такий шикарний диплом на стіні кабінету викличе не тільки повагу клієнта до ваших персональних заслуг, а й, розташування, і довіру до вашої компанії, в цілому. Таким чином, диплом працює як прекрасний носій реклами, говорить сам за себе. Дипломами нагороджують не тільки окремих діячів бізнесу, науки або культури, а й цілі організації. Підприємства отримують сертифікати та дипломи за представлену на ринок продукцію найвищої якості, розроблену за останнім словом науки і техніки. Власники нагород пишаються ними і, бажаючи поділитися своєю радістю з оточуючими і підняти свій соціальний статус, вішають їх на стіну у свого робочого місця. І ось тут, вам без нашої допомоги не обійтися.

Виробництво дипломів, в ексклюзивному дизайні, що вказують на високі досягнення свого власника в конкретній сфері діяльності, ви можете замовити в Пріоріті груп. Крім основної продукції Гравертон, Пріоріті Груп займається випуском компонуються елементів, складових частин сувенірних виробів.

таблички гравертон

Замовити виготовлення табличок гравертон, всіляких підставок, бирок і номерків з різних металів. Таблички гравертон широко застосовуються для оснащення промислових об'єктів. Ви могли спостерігати дані вироби в вагонах метро, де за допомогою, розміщених на стіні шильд, вказуються необхідні технічні характеристики, дата і місце виробництва вагона. Мініатюрні шильди широко застосовуються в легкій промисловості. Такі вироби прикрашають сумки, валізи, косметички, гаманці, портмоне. Також, металеві шильди часто кріпляться на одяг, особливо на джинси і коттоновие штани.

Виготовленні металевих жетонівзамовляють великими тиражами, як корпоративних брелків або аксесуарів для персоналу. C нашою допомогою ви зможете придбати прекрасний подарунок для кого-небудь зі своїх рідних і близьких. Для цього вам просто потрібно буде вибрати потрібну фотографію і обумовити деталі оформлення з нашими фахівцями. Готова продукція відрізняється високою якістю зображення і практичністю вироби, як такого. Колірна гамма диплома зберігається на довгі роки, і не піддається негативному впливу навколишнього середовища. Крім того, дипломи гравертон виробляються в найкоротші терміни. При одиничному замовленні даної продукції, ви зможете отримати готовий виріб протягом 1-2 днів. Великий тираж дипломів також буде виконаний дуже швидко. Наша компанія рада запропонувати вам таку прекрасну можливість, по незвичайно, вигідною ціною, до того ж.

 Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)