breadcrumbs_revolution_theme
Послуги та методи з нанесення зображення.

    Завдяки незрівнянної працьовитості, компанія Пріоріті Груп, на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників рекламно-сувенірної продукції. Різноманітність товару, асортимент якого поповнюється з кожним днем, вражає навіть самих скептично налаштованих клієнтів. На питання: «Чи є в наявність певний товар»? - ми завжди відповідаємо «Є»! Коли ви цікавитеся, чи можемо ми надати конкретну послугу, ви завжди отримаєте позитивну відповідь. За весь період свого існування ми ще жодного разу не дали приводу своїм клієнтам, які, за усталеною традицією, як правило, завжди переходять в розряд постійних, засумніватися в якості вироблених нами виробів і послуг, що надаються. У Пріоріті Груп вам завжди підуть на зустріч, які б вимоги ви не пред'являли до майбутнього замовлення. Тут вже точно вам не нахамив і не продадуть неякісну підробку, адже ми, як справжні професіонали своєї справи, прекрасно розуміємо, що задоволений замовник і є найважливішою складовою репутації фірми, а відповідно і успішного її процвітання. Завдання наведеної нижче статті полягає в доступному інформуванні читачів нашого сайту про основні послуги, які ми надаємо, і в яких ми, без найменшого перебільшення, є кращими.

     Отже, почнемо свій пізнавальний екскурс в світ сучасних технологій.

    Популярність такої послуги нанесення, як тамподрук, обумовлена ​​її гарною якістю і широкою сферою застосування. Тамподрук відноситься до найбільш доступним за вартістю послуг, її застосування актуально в виробництві рекламної продукції у великих тиражах. Варто також підкреслити мінімальну трудомісткість даного процесу, яка є ще одним великим перевагою у виборі технології для крупнотіражних термінового замовлення. Тамподрук, або тампонная друк, дозволяє виконати барвисте, насичене зображення, невеликого розміру, на будь-якій поверхні. При цьому матеріалом може послужити пластик, дерево, метал, шкіра, скло або камінь. Погодьтеся, широкий вибір матеріалу! У нашій компанії, тампонная друк застосовується особливо часто для нанесення на корпусу флеш накопичувачів. Usb флеш стали настільки затребуваними останнім часом, що дизайнерські розробки корпусів для таких виробів стали просто неймовірними! Зверніть увагу на відповідний розділ нашого сайту, і ви зрозумієте, як широко розвинене даний напрямок. Тут і флешки у вигляді кредитних карт, і міні-флешки, здогадатися про пряме призначення яких, з першого погляду неможливо, до такої міри дивовижні обриси вони мають. Якраз для таких ексклюзивних пристосувань, невпинно розвантажують божевільний обсяг інформації, з яким ми працюємо кожен день, відмінно підходить метод тампонной друку. Еластичний силіконовий тампон, ретельно просочений стійким барвником, акуратно виробляє нанесення, переносячи фарбу з попередньо підготовленого кліше, на поверхню мініатюрних виробів, з скрупульозною точністю виконуючи всі задані штрихи, контури і букви. Маленька картинка, представлена ​​фірмовим логотипом і слоганом вашої компанії, в відповідної корпоративної колірній гамі, буде мати дуже стильний і оригінальний вид на будь-якому виробі невеликого розміру. Для виробництва корпоративних сувенірів співробітникам, колегам і партнерам, ви можете замовити тамподрук на ручках, олівцях, брелках, запальничках, і багатьох інших предметах. Відмінною особливістю тамподруку, її безперечною перевагою перед іншими технологіями є те, що дане нанесення виробляє абсолютно точні картинки і текст, задані ескізом, навіть на вигнуті, і всіляко викривлені поверхні. Тампонний друк досить стійка.

     При виготовленні рекламної та корпоративної продукції дуже часто застосовується шовкографія. Даний вид нанесення має більш розвинену колірну гамму. Зображення можуть бути представлені декількома, що контрастують між собою, відтінками, що виділяє картинку на загальному тлі вироби. При шовкографії нанесення кожного кольору відбувається окремо. Для цього використовуються спеціальні плівки. Кожна плівка передає певний колір. З кожної кольорової плівки вирізують трафарет, що відповідає заданому зображенню або його елементу, після чого, по черзі виробляють нанесення кожного кольору, за допомогою спеціального преса, розігрітого до певної температури. Завдяки своїм механізмом виконання, даний спосіб, має ще одну назву - шовкотрафарет. Цю послугу наші майстри широко застосовують для створення текстилю промо- та корпоративного характеру. Кожна різновид нанесення має свою особливість, для шовкографії такою є можливість додання зображенню рельєфності. Рельєфні картинки і текст будуть стильно виглядати на будь-якій тканині. Шовкографія відмінно виглядає на різних кепках, бейсболках, футболках, тенісках, шапках і т.д. Виділити свою рекламну продукцію, на будь-якій виставці і презентації за допомогою такого методу нанесення дуже легко, обсяг і рельєф яскравої картинки, безсумнівно, справить на оточуючих належний ефект. У порівнянні з тамподруком, шовкографія більш трудомісткий і витратний процес, тому застосування даної технології більш доцільно при оптовому виробництві товару. Якщо ви хочете замовити шовкографію для створення промо-виробів, то ви абсолютно правильно зробили свій вибір. Насичені оригінальні зображення ефективно впораються із залученням великої кількості потенційних клієнтів. Наступна послуга представлена ​​гравіюванням. Гравірування більш респектабельна технологія, яка має на увазі виробництво подарункових ексклюзивних виробів. Для цього способу передачі зображень оптимально підходить метал і дерево.

    Метод - лазерне гравіювання легко впорається з найскладнішими і вишуканими логотипами, написами і орнаментами, виробленими на склі або камені. Асортимент нашої сувенірної продукції містить безліч подарункових виробів, для яких дане завдання стане кращою прикрасою. Тиск лазерного променя піддається коригуванню в процесі нанесення, що дозволяє виробляти глибокі, виразні контури і силуети на поверхні твердих матеріалів, або ж навпаки - найтонші, ледь помітні орнаменти та інші декоративні елементи. Надалі, виконані нанесення можуть піддаватися, так званої, «затірки». Для цього використовують унікальні фарби, порошкового складу, створюють ефект старовини і антикварного. Такий ефект приголомшливо виглядає на виробах зі срібла і білого металу. Порадуйте своїх близьких ексклюзивним творчим подарунком, адже для цього, від вас буде потрібно мінімум зусиль. Мода на оригінальну корпоративну продукцію продовжує поширюватися. Для створення абсолютно унікальних подарунків для ваших співробітників або ділових партнерів, ми пропонуємо замовити лазерне гравіювання в склі. В оригіналі такої метод називається лазерна 3D гравірування. Нанесення, виконане таким способом, має вигляд застиглого всередині скляного виробу, силуету, малюнка або напису. При вигляді подібних речей, на хвилину приходить відчуття чарівництва і казки. Гравірування, вироблена в скляних призах і нагороди, символізує втілення неможливого в реальність, дає своєму власникові зрозуміти, що його заслуги в певній сфері діяльності були оцінені по достоїнству. Про практичності гравірованої продукції годі й казати. Одного разу вигравіруване зображення, буде зберігатися в виробі вічно.

     Для предметів з натуральної шкіри і якісного шкірозамінника, широко застосовується метод тиснення. Для цього буде потрібно індивідуально виготовлене кліше, відповідне заданому зображенню. Розігріте до відповідної температури кліше, точно передає на податливий м'який матеріал картинку і написи. Дана послуга представлена ​​в нашій компанії безліччю різновидів, кожна з яких здатна створити справжній витвір мистецтва з самої повсякденного речі. Для створення додаткового ефекту, може, застосуються фольга, прикріплена на трафаретний плівку. В процесі передачі малюнка, металізоване напилення з плівки щільно карбується в шар матеріалу. Тиснення з використанням такого градієнта називається блінтовим. Тиснення надає приголомшливий стиль діловим аксесуарам, які в нашій компанії представлені різними сумками, портфелями для паперів і ноутбуків, гаманцями, портмоне, візитницями, обкладинками для книг, фотоальбомів, меню, і багатьом-багатьом іншим. Крім того, тиснення з успіхом застосовується у виробництві поліграфічних виробів. Особливо стильно виглядає тиснення на візитках, оригінальних рекламних буклетах, VIP-флаєрах і т.д. Традиційне художнє оформлення м'якого матеріалу, може бути виконано вишивкою. Для текстильної групи товару, а також шкіряних аксесуарів, в нашій компанії широко застосовується вишивка. Ця старовинна технологія має багатовікову історію і дійшла до нас в модернізованому, вдосконаленому вигляді. Машинна вишивка підходить для всіх типів тканини. Вона буде однаково красиво виглядати на кепках, хустках, хустках, краватках, сумках.

    Сучасне обладнання дозволяє виробляти вишиті зображення, які повністю відповідають ескізами. Вишивальні машини нового покоління, працюють спільно з комп'ютерами, на яких, спеціальними програмами створюються макети логотипів, слоганів і інших зображень. Після остаточного формування картинки, відбувається, безпосередній процес передачі її на матерію. Вишивка здійснюється високоякісними нитками, які завжди є в наявності в величезному колірному діапазоні. Комп'ютерна вишивка не тільки дуже красива і приваблива, вона ще й неймовірно практична. Таке нанесення не схильне до негативного впливу зовнішніх факторів: не вигоряє на сонці, не псується при регулярних праннях, в тому числі і машинних.

    Послуги нанесення на скло мають безліч цікавих варіацій. Скло, кераміка, фарфор, кришталь, всі ці матеріали можуть бути ексклюзивно стилізовані за допомогою деколи. Деколи дозволяє художньо оформити структуровані поверхні, до яких можна віднести гранований посуд, чашки і келихи з різною різьбою. Деколювання посуду відбувається за допомогою паперового носія, який містить надруковану методом шовкографії інформацію. Об'ємне зображення, виконане шелкотрафаретом, під дією високої температури спеціального верстата. Деколи, переходить на поверхню скла або кераміки, а інша паперова частина, обпалюється і ліквідується. Подальша ручна доробка усуває залишки паперового носія і коригує дрібні недоліки. В наслідок чого, з'являється кольорова і барвиста деколірованная посуд. Така продукція дуже зносостійка, так як декольпредусматрівает виготовлення не тільки сувенірної, але і широко застосовується повсякденно, посуду.

    Для посуду також широко застосовується матування. Здійснюється така послуга нанесення на особливо тонкі скляні поверхні. Даний метод має свою специфіку, яка налічує рівну кількість переваг і недоліків. Якщо ви вирішили замовити матування келихів, склянок або кубків, обов'язково потрібно передбачити ймовірність браку продукції, так як навіть непомітні оку мікротрещени на склі здатні привести до биття вироби, в процесі нанесення. Передача інформації на поверхню відбувається за допомогою направленого потоку повітря з домішкою абразивної металевої крихти. Матована посуд виглядає вишукано і стильно. Застосування даної послуги актуально як при виготовленні корпоративних келихів з фірмовою символікою (для барів, ресторанів, нічних клубів і т.д.), так і в якості подарунка близьким людям. Дуже цікава послуга нанесення - термоперенос. Дана технологія широко застосовується нами для створення ефектної текстильної продукції.