breadcrumbs_revolution_theme


Компанія PriorityGroup заснована у 2008 році.За цей час компанія завоювала бездоганну репутацію. Ми зарекомендували себе як успішного і надійного постачальника, виробника широкого спектра бізнес-подарунків та рекламних сувенірів.


Мета компанії: робити Ваш бізнес впізнаваним! Наша мета не просто зробити для вас рекламно-сувенірну продукцію найкращої якості, а надати вам такий сервіс коли від ідеї до отримання готової продукції ми робимо повний цикл послуг — дизайн, підбір і показ зразків, договору, підбір всієї лінійки сувенірів в єдиному стилі, упаковування, розсилка по відділеннях і багато іншого! Ми виготовляємо сувенірну продукцію, яка дарує людям радість, захват і безліч позитивних емоцій.


Основні принципи, яких ми дотримуємося в роботі з замовниками – точність відтворення того, що необхідно саме Вам і постачання в найоптимальніші терміни. До моменту розміщення замовлення Ви отримуєте візуальне зображення продукції й точно бачите, як виглядатиме майбутній продукт.Персонал: молоді кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи в галузі реклами та сувенірної продукції, які завжди готові запропонувати креативні ідеї щодо вирішення завдань.
Ми робимо співпрацю з нашою компанією простою і доступною. При спілкуванні з нашими співробітниками ви зможете отримати кваліфіковану консультацію по всім питанням, які вас цікавлять.


Персонал нашої компанії як велика дружна сім'я. Ми любимо не тільки працювати, але й відпочивати нам подобається всім разом. Адже спільний відпочинок давно довів свою ефективність і позитивний вплив на робочий процес. І в цьому немає нічого дивного, адже неформальні заходи не тільки зміцнюють командний дух в цілому, а й дозволяють відволіктися, перезарядитися і подивитися на ситуацію з такого боку, що дозволяє побачити нові та більш правильні рішення для складних завдань.Крім того у нашої компанії є чудова гра, виграшем якої є поїздка в теплі країни. Подолати всі перешкоди та досягти перемоги нелегко, тому, коли до фінішу всі приходять з однією швидкістю та отримують бажаний приз, це дуже надихає і дає підтвердження тому, що ми відмінна згуртована команда, адже гру можна виграти тільки разом: або всі, або ніхто. У нашому колективі менеджери один одному допомагають, новачки не залишаються самі по собі. Це той принцип, з яким ми працюємо, адже набагато приємніше проводити час з друзями. Звісно ж, гра тільки підкреслює і збільшує чудові командні якості співробітників, якими вони володіють. Завдяки цьому нами виграно вже багато ігор і ми побували в чудових країнах, які надихають нас не зупинятися на досягнутому, а підкорювати нові вершини!


Корпоративний стиль – це те, у чому наша компанія розбирається на 100%. І звісно ж, пропонуючи й просуваючи фірмовий стиль в маси, ми своїм прикладом показуємо наскільки це важлива складова будь-якого бізнесу.


Наші кур'єри та водії одягнені у фірмові футболки та кепки влітку, куртки та толстовки – взимку. Продукцію ми розвозимо на машинах, брендованих нашим логотипом. Тому Ви завжди нас впізнаєте, де б ми не були! А ми завжди в дорозі!

Вся канцелярія в офісі також не обділена фірмовим лого, починаючи від ручок і блокнотів закінчуючи посудом. Навіть в дощик наші співробітники ходять з брендованими парасолями. Природно на свята наші колеги отримують корисні подарунки з логотипом PriorityGroup – сумки, павербанки, іграшки та багато іншого.


Кожен сезон в нашій компанії виходить корпоративний журнал, в якому ми розповідаємо нашим клієнтам про новинки галузі та цікаві події компанії. Також беремо інтерв'ю у людей, які досягли професійних успіхів і діляться своїми фірмовими секретами.

Не забуваємо ми й золоте правило маркетологів – «Хочеш щоб про тебе дізналися – відпусти свій товар у маси». Для реалізації цього правила в нашій компанії є набори подарунків для клієнтів, звичайно з нашим логотипом.