Індивідуальні блокноти на пружинах з логотипом, змінні блоки з Лого

    Виготовлення блокнотів на пружині , в фірмовому стилі Вашої компанії, недорогий і практичний інструмент просування бренду.

& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Блокноти на пружині по-справжньому універсальні, їх застосувати для внутрішнього використання в офісах компаній, як роздавальну продукцію на виставках в якості промо-матеріалів. Стильний броньований блокнот завжди можна презентувати своїм діловим партнерам на конференціях або переговорах, запропонувати відвідувачам семінарів або презентацій компанії. Крім цього, блокноти з логотипом компанії можуть використовувати офісні співробітники для щоденних записів. Однозначно вони будуть ефективно працювати на підвищення іміджу, так і на просування продукції або послуг. Завдяки цим факторам виготовлення блокнотів на пружині, не втрачає своєї затребуваності і завжди актуально.

     Особливість блокнотів на пружині в тому, що це єдиний вид записної книжки, обкладинку і блок якої можна розгорнути на 360 градусів. Крім того - це найзручніший варіант блокнотів для виривання сторінок, начебто дрібниця, але іноді дуже потрібна. Для виготовлення блокнотів на пружині ми застосовуємо екологічно чисті матеріали високої якості. & Nbsp;

     Що можна застосувати з особливостей:

  • нанести повнокольорове зображення на обкладинки
  • логотип на внутрішні сторінки
  • внутрішній блок з кольоровими або чорно-білими вставками іншого виду паперу.

     Що впливає на ціну блокнотів на пружині :

  • формат блокнота
  • кількість сторінок
  • матеріали та тип пружини або кріплення сторінок
  • тип паперу

    Блокноти на пружині можуть відрізнятися форматом, кількістю сторінок, способом скріплення аркушів, типом паперу. Такі блокноти самі практичні і зручні у використанні, тому вони завжди займають лідируюче місце і їх замовляють найчастіше. Внутрішні листи блокнота можуть бути просто білими або з логотипом організації та інформацією про неї, вони можуть бути в лінійку, клітку або взагалі неліновані. Перший варіант буде найбільш бюджетним, а вироби з кліткою або лінійкою на внутрішніх листах ідеально підійдуть для щоденного використання працівниками компанії. Оформивши звичайний блокнот на пружині в корпоративних кольорах і завдавши на обкладинку символіку фірми, ми перетворимо його в дизайнерський і респектабельний сувенір, який стане гідним подарунком клієнтам та партнерам.Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)