breadcrumbs_revolution_theme

Візуалізація безкоштовно!

Якщо Ви визначилися з товаром, який Ви хочете придбати, але не знаєте як буде виглядати на цій продукції Ваш логотип, ми зробимо для Вас візуалізацію Вашого логотипу на цій продукції безкоштовно. Ви зможете не тільки самі побачити Вашу будущею сувенірну продукцію, а й показати колегам.

Для візуалізації необхідний логотип у векторі (це формат файлу: ai, eps).


Виконуємо термінові замовлення від 1 дня

Ми часто стикаємося з терміновими замовленнями, які повинні бути готові «на вчора». Ми завжди готові допомогти Вам і постараємося зробити для вас все можливе щоб встигнути зробити Ваше замовлення максимально швидко і встигнути в поставлені терміни.


Перевір якість продукції!

Напевно, купуючи продукцію в інтернет-магазині, Вам завжди хотілося б спочатку переконатися в якості цієї продукції, подивитися на неї, помацати, приміряти. У нас Ви можете це зробити. Ми доставимо Вам зразок для того, щоб Ви змогли оцінити всі необхідні Вам деталі, і після замовити продукцію або вибрати інший зразок. Якщо Ви хочете залишити собі зразок на кілька днів, щоб показати колегам, прийняти рішення, ми доставимо Вам зразок під заставу, який повернемо відразу ж після повернення зразка.

Зв'яжіться за допомогою чату з нашим менеджером для консультації.