Флешки ручки з логотипом вашої компанії  

   Пропонуємо вашій увазі дуже потрібний і універсальний гаджет - флешку у вигляді ручки (USB flash pen). Ця флешка - флеш-накопичувач, дозволить зайнятій людині завжди мати під рукою засіб для зберігання інформації і презентацій, а також стильну ручку. Флешки-ручки можуть бути відмінним подарунком для клієнтів вашої компанії або ділових партнерів. Ви можете замовити нанесення на ручки-флешки, яке здійснюється методом гравіювання або тамподруку.    

 Ручки-флешки відносяться до розряду функціональних і оригінальних виробів. Це саме та продукція, яка в будь-якій ситуації допоможе вам зберегти і записати потрібну інформацію, дані та певні схеми. Наприклад, якщо у вас поруч є комп'ютер або ноутбук (або будь-який інший носій інформації), ви можете підключити USB накопичувач і зберегти на його чип потрібну вам інформацію, що стало досить зручно в наш час. У той же час, ви можете записати контактів та іншої інформації ручкою в блокнот, щоденник і т.д. Погодьтеся, це дуже зручно і досить функціонально. Такі ручки-флешки допоможуть вам завжди у всеозброєнні, іншими словами ви можете зберегти або записати всю необхідну інформацію. Як ще можна урізноманітнити і індивідуалізувати флеш-накопичувачі? Наша відповідь, це брендування.

Саме нанесення на флешки може бути корпоративним - мати нанесений логотип компанії, слоган і контактні дані, особистим - мати певні написи особистісного характеру, ім'я або будь-яку іншу інформацію, а також інформаційним - повідомляти або попереджати про щось.     Флеш-накопичувач з нанесенням (брендування), дозволяють зробити і незвичайної ручки-флешки ще й гідний і привабливий рекламний носій, який завжди буде залучати належну увагу колег, клієнтів і оточуючих вас людей.

Основними технологіями, які дозволяють здійснити нанесення на ексклюзивні флеш-накопичувачі, є:

тамподрук лазерне гравіювання.

Почнемо з тамподруку, її застосування можливо коли флешка виготовлена ​​з пластику або іншого схожого матеріалу. Спосіб нанесення досить простий, під впливом високих температур, фарба яка знаходиться на кліше, буквально переходить і вбирається в пластикову основу вироби. Тому тамподрук є досить оперативним способом нанесення і не дорогим, що і приваблює клієнтів і замовників при замовленні флешок під нанесення.

Лазерне гравіювання - це більш дорога технологія, але і здійснюється нанесення з її допомогою на більш дорогий вид матеріалу, що не на пластик, а тільки на метал. Металеві ручки-флешки з лазерним гравіюванням, презентуються постійним замовникам, партнерам і клієнтам. Також вони можуть вручатися як оригінальний презент гідним співробітникам організації. Нанесення на флешки може мати різний дизайн. Найчастіше замовляють вигравірувані написи на корпусі ручки. До того ж сама напис може мати кілька різновидів, починаючи від простого шрифту і закінчуючи різними хитромудрими буквами різного розміру. Це досягається завдяки використанню лазера. З його допомогою технолог має можливість коригувати і регулювати ширину і глибину, що дозволяє здійснювати нанесення гравіюванням різної складності і глибини.

Який розмір пам'яті чіпа може мати флеш-накопичувач? Найбільш менший розмір пам'яті це 2 Гб, замовляти 1 Гб зараз не має сенсу, тому як масиви інформації, що зберігається настільки великі, що 1 Гб, це дуже маленький носій, який може бути взагалі. Та й 2 Гб, це не настільки багато. Більш стандартними розмірами тепер стали флешки з пам'яттю в 4 Гб і 8 Гб. Саме на їх чипі ви можете зберегти великий обсяг корисної інформації, свої особисті дані, корисні відео та зображення, а також певні програми, які вам можуть знадобитися в той чи інший час. Більший розмір, який може бути в ручках-флешках, це накопичувачі розмірів в 16 Гб. Цей обсяг пам'яті дозволяє вам доповнювати і зберігати потрібну інформацію без видалення попередню, що часто трапляється, коли нам не вистачає місця для записуваної інформації. Так ми поповнюємо флешку без видалення старе.     

Замовити ручки-флешки в нашій компанії Пріоріті Груп ви маєте можливість через форму запиту, за контактним телефоном або ж через скайп, що дозволить нашим менеджерам відповісти на всі, які вас цікавлять.USB flash pen арт. pen021
Под заказ от 14 дн.

USB flash pen арт. pen021

Наявнiсть: 1000
Ціну уточнюйте
Швидке замовлення
Дерев'яна флешка ручка арт. pen028
Под заказ от 14 дн.
Дерев'яна флешка ручка арт. pen033
Под заказ от 14 дн.
Металева флешка ручка арт. pen015
Под заказ от 14 дн.
Металева флешка ручка арт. pen026
Под заказ от 14 дн.
Подарочная флешка в виде ручки арт. pen031
Под заказ от 14 дн.
Подарочная флешка Ручка арт. pen009
Под заказ от 14 дн.
Подарочная флешка Ручка арт. pen012
Под заказ от 14 дн.
Подарочные ручки флешки арт. pen029
Под заказ от 14 дн.
Ручка с флешкой арт. pen010
Под заказ от 14 дн.
Ручка стилус арт. pen041
Под заказ от 14 дн.
Ручка флешка арт. pen020
Под заказ от 14 дн.
Ручка флешка арт. pen036
Под заказ от 14 дн.
Ручка флешка с лазерной указкой арт. pen034
Под заказ от 14 дн.
Ручка флешка со встроеной флешкой арт. pen044
Под заказ от 14 дн.
Ручки с фонариком и указкой арт. pen043
Под заказ от 14 дн.
Ручки со встроенной флешкой арт. pen013
Под заказ от 14 дн.
Ручки флешки арт. pen030
Под заказ от 14 дн.
Ручки флешки разных цветов арт. pen037
Под заказ от 14 дн.
Ручки флешки с указкой арт. pen039
Под заказ от 14 дн.
Ручки флешки со вставкой из камня арт. pen038
Под заказ от 14 дн.
Ручки-флешки арт. pen004
Под заказ от 14 дн.
Стилусы для компьютеров и телефонов арт. pen042
Под заказ от 14 дн.
Показано з 1 по 24 із 44 (всього 2 сторінок)