Щоб флешка виглядала гідним подарунком її потрібно оформити у гідну упаковку. У нас ви можете купити футляри, купити коробки, купити чохли для флешок. Всі представлені упаковки призначені для упаковки флешок, різниця тільки в ціні й у складності виконання. Найпопулярніші з упаковки: металеві футляри з прозорим вікном, картонний футляр, зсувний картонна коробка, круглий металевий футляр, чохол з шкірозамінника або поліентілена, торбинки, скриньки. У нас ви знайдете той варіант який Вас влаштує.

Упаковка для флешок має свої різновиди та особливості. Така упаковка проводитися з різноманітних матеріалів, які підбирає замовник на свій розсуд або ж за рекомендацією наших, кваліфікованих менеджерів.

Яка ж буває упаковка? Насамперед упаковка для флешки - це футляр, який повинен надійно захищати вбудовану флеш-пам'ять від механічних ушкоджень та впливу навколишнього середовища. Також дані футляри повинні бути красивими або хоча б мати гідний зовнішній вигляд і якісні матеріали, з яких виробляються. Даний вид продукції може мати різні форми, починаючи від стандартних простих геометричних фігур, і закінчуючи хитромудрими формами, які виглядають барвисто і яскраво, привертаючи до себе увагу.

Флеш-пам'ять в спеціальній упаковці - це гідний презент або сувенір клієнту, колезі або партнеру, який буде не тільки нагадувати про вас, але і служити своєму власникові надійним інформаційним носієм. Варто звернути увагу на оригінальні, неповторні і дуже незвичайні упаковки для USB-накопичувачів. Кожна флешка вироблена нами за індивідуальним замовленням - це справжній витвір мистецтва, адже у виготовленні флешок використовують не лише метал, пластик і дерево, але й дорогоцінні камені, сплави та інші дорогі матеріали.

Упаковка може мати більшу цінність, як і у фінансовому плані, так і в особистому. Наприклад, ви можете здійснити замовлення флешок з металу з додатковою послугою - металева гравірування. Даний метод нанесення дозволяє розмістити на поверхні упаковки фотографію, ініціали та іншу інформацію і малюнки. Погодьтеся, це досить дорогий для серця і оригінальний презент. Також для брендування упаковки використовують менш дорогі способи нанесення, це тамподрук і випал. Кожна із зазначених технологій має свою область застосування. Так випал використовують на дерев'яному корпусі.

Тамподрук застосовують тільки на пластикових упаковках, які користуються найбільшою популярністю при замовленні даної продукції на всілякі рекламні заходи. У такій продукції як упаковка для флешок, можливі різні дизайнерські рішення, які ви можете придумати самі і створити щось оригінальне, або ж звернутися до наших кваліфікованим менеджерам і дизайнерам, які допоможуть вам у цьому.

Якщо ви замовляєте виробництво оригінальної упаковки, яка буде розроблятися спеціально для вас, вам корисно знати кілька пунктів співробітництва та процесу виготовлення замовлення. Перше, це затверджений макет як з вашого боку, так і з боку наших технологів. Після чого починається процес виготовлення пробного зразка, який оплачується окремо. Після цього макет відправляється замовнику, який стверджує остаточний варіант або ж повертає його на доопрацювання.

В найкоротші терміни ми виготовляємо для вас навіть самий тиражний замовлення, який приємно здивує вас і якістю та вартістю, адже здійснюючи велике замовлення, ви отримуєте вагому знижку на всю продукцію, що виготовляється. Звертайтеся в компанію Пріоріті Груп. Ми знаємо, як бути оригінальними!
Футляры для флешек

Футляры для флешек

Наявнiсть: 1000
Ціну уточнюйте
Швидке замовлення
Картонний футляр для Флешки

Картонний футляр для Флешки

Наявнiсть: 1000
220,00 грн
Для отримання знижки ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
Швидке замовлення
Металевий футляр для флешки

Металевий футляр для флешки

Наявнiсть: 1000
220,00 грн
Для отримання знижки ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
Швидке замовлення
Металевий футляр для флешки

Металевий футляр для флешки

Наявнiсть: 1000
220,00 грн
Для отримання знижки ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ
Швидке замовлення
Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)