Технологія Grawerton увазі виготовлення рекламно -сувенірної продукції у вигляді дипломів , сертифікатів та грамот. Такі вироби стали надзвичайно затребуваними в корпоративній області. Їх часто застосовують в якості нагород для успішних працівників компанії , ними виділяють успіхи і заслуги всіляких організацій в цілому.

Дипломи та сертифікати Гравертон часті гості на урочистих зборах і виставках. Сам по собі такий предмет вносить нотки урочистості і святкового настрою в навколишню атмосферу . Для того щоб підкреслити успішну діяльність банківського , юридичного, медичного , косметологічного або спортивного установи , продукцію Гравертон розміщують у прийомних , на горде , загальний огляд відвідувачів. Такі вироби відображають назву і фірмову символіку даної компанії , а також , з гордістю несуть імена їхніх директорів або відзначилися співробітників . Дана технологія отримала свою назву завдяки однойменному обладнанню, що дозволяє виробляти сертифікати , грамоти та дипломи. Верстат « Grawerton » - це креативний плід розвитку технологій нового покоління. Трудомісткість процесу відрізняється невеликими тимчасовими витратами і мінімальною кількістю , що втягуються в процес створення продукції , інструментів та градієнтів. Величезне поле для реалізації творчих дизайнерських задумок надається при замовленні продукції Гравертон сувенірного характеру. Ми пропонуємо замовити шикарні презенти для своїх рідних і близьких , які справлять на них неймовірні враження та стануть найбільш яскравим і незабутнім подарунком. Виготовлення дипломів Гравертон включає в себе два етапи: перший - створення підкладки, на яку надалі буде кріпитися основна частина , так зване «обличчя» виробу. В якості підкладки застосовуються дерев'яні дощечки з красивих сортів натуральної деревини. На нашому сайті ви знайдете підкладки відтінку стиглої вишні , червоного , чорного і світлого дерева. Також в нашій компанії широко представлені структуровані матеріали для декоративного оздоблення дощечок для дипломів. Структуровані матеріали можуть імітувати шкіру різних екзотичних тварин і всілякі фактури природних порід ( каміння, рослини , пісок і т.д.). Основна частина диплома являє собою пластину з високоякісного металу. Така платина передає головний зміст. Друк дипломів (металевих пластин) відбувається у верстаті Grawerton . Макетом для передачі зображення служить фотографія або будь-який інший ескіз на паперовому носії , який може містити , абсолютно будь-яку картинку або текст. Розігрітий до високих температур прес в лічені хвилини передає нанесення за паперової основи на метал , після чого , процес виготовлення лицьової частини диплома Гравертон, можна вважати закінченим .

Після чого , відбувається кріплення пластини з картинкою на попередньо обрану дощечку. На завершальному етапі диплом на дерев'яній підкладці піддається суворій перевірці на відповідність усім обумовленим замовником нюансів , після чого виріб відправляється до свого щасливому власнику . Якщо ви вирішили замовити диплом Гравертон , як оригінальний презент , тоді пропонуємо вам ознайомитися з обширною колірною гаммою плакеток , які застосовуються в якості основи . Колірна гамма плакеток Гравертон представлена ​​багатьма різновидами кольорів і відтінків. Купуючи дипломи з друком у вигляді фотографічного зображення улюблених серцю людей , ви зможете завжди спостерігати їх особи , розмістивши наші унікальні дипломи у себе на робочому столі , або прикрасивши ними домашній інтер'єр. В якості корпоративної продукції дипломи Гравертон також застосовуються з успіхом. Корпоративна символіка , в даному випадку , не тільки може бути нанесена на основну частину виробу , а й сама плакетка може в точності повторювати форму логотипу вашої компанії , своїм обрисом . Купити дипломи Гравертон в Києві в самому шикарному виконанні, ви зможете в компанії Пріоріті Груп , де вам завжди нададуть кваліфіковані консультації та найвищий рівень сервісу.

22.03.2014