Журнал Компанії

Журнал Компанії

16.08.2016

Шановні друзі та колеги! Сьогодні у нас в компанії відбулася важлива подія. Ми дуже наполегливо і завзято працювали заради того, щоб цей день настав. Нам було дуже непросто, тому що це був наш перший подібний досвід. Не будемо більше таїти інтригу і тому повідомляємо вам, що ми раді заявити про вихід першого номера корпоративного журналу нашої компанії!Для нас це величезна радість. Тому що тепер у..

Індивідуальні флешки

Індивідуальні флешки

11.08.2016

Шановні друзі! Пропонуємо вам взяти приклад з наших клієнтів і підкреслити свій власний стиль за допомогою індивідуальних usb-флешок. У вас є можливість скористатися стандартними варіантами флешок для нанесення вашої інформації. А також ви можете замовити абсолютно індивідуальні 3D-флешки на вашу ексклюзивному макету, при цьому ви можете самі вибрати розмір вироби, дизайн, форму і колір.  Це ..

Cумки-холодильники

Cумки-холодильники

02.08.2016

 Любі друзі! Хочемо запропонувати вам корисний і потрібний сувенір, який в таку спекотну погоду стане для вас відмінним помічником. Допомога його полягає в збереженні температури ваших продуктів і рідин. Як ви вже здогадалися - це сумки-холодильники або, як їх ще називають, термосумки. У нас ви можете замовити кілька варіантів сумок в різних колірних тонах. Звичайно ж, у вас буде можливість з..

Priority Group - партнер Клубу бізнесменів WISE

Priority Group - партнер Клубу бізнесменів WISE

20.07.2016

З радістю повідомляємо, що компанія Priority Group була партнером практичного семінару Клубу бізнесменів WISE, який проходив в місті Києві. Темою семінару була наступна - "Три основні причини, чому люди не досягають своїх цілей". На семінарі були показані самі розповсюдженниі помилки в досягненні цілей, а також озвучені практичні поради та кроки для швидкого і ефективного досягнення цілей.Для нашо..

Запальничка - Картрідер - USB-флешка

Запальничка - Картрідер - USB-флешка

18.05.2016

Дорогі друзі, нагадуємо, що не так давно компанія «Priority Group» відвідала 2 найпопулярніші виставки весни в Азії: електроніки та бізнес-подарунків, які проходили в колоритному Гонконгу. Ми відвідали багато фабрик, знайшли багато ексклюзивних подарунків для вас і хочемо тепер поділитися з вами отриманою інформацією.    Представляємо вам наступний девайс - Запальничка + Кардрідер + USB-..

Наша продукція

Наша продукція

10.05.2016

Це лише маленька частина з тієї продукції, яку ми відправили в минулому місяці нашим шановним клієнтам. Абсолютно всі замовники в результаті були повністю задоволені доставленою продукцією! Хочете і для себе отримати таку продукцію і таку ж ступінь задоволеності замовленням? Тоді скоріше телефонуйте нам! Ми чекаємо ваших дзвінків .   Такий приємний і надихаючий відгук ми отримали від ком..

Щасливої Пасхи!

Щасливої Пасхи!

28.04.2016

Дорогі друзі, партнери, колеги! Вітаємо вас з наступаючими весняними святами. Хочемо побажати вам провести ці свята в колі дорогих вам людей, в прекрасному настрої і з яскравими посмішками на ваших обличчях!  Великдень - це завжди новий початок. Початок нового життя, з новими цілями, в якій буде трошки більше віри, ніж було до цього. Це день, коли навіть найбільш неможливе може стати реальніс..

Корпоративний одяг

Корпоративний одяг

28.03.2016

Хотілося б знайти корпоративний одяг, яку не хочеться знімати?Потрібен яскравий корпоративний стиль для команди?Хочете підняти корпоративний дух?Шукаєте якісне нанесення логотипу на корпоративний одяг?  Зараз корпоративний одяг дуже популярна і важлива. Вона стала невід'ємною частиною іміджу компанії. Ваш корпоративний стиль - це візитна картка вашого колективу, фірмовий стиль компанії. Всім ..

Показано з 49 по 56 із 145 (всього 19 сторінок)