Cумки-холодильники

Cумки-холодильники

02.08.2016

 Любі друзі! Хочемо запропонувати вам корисний і потрібний сувенір, який в таку спекотну погоду стане для вас відмінним помічником. Допомога його полягає в збереженні температури ваших продуктів і рідин. Як ви вже здогадалися - це сумки-холодильники або, як їх ще називають, термосумки. У нас ви можете замовити кілька варіантів сумок в різних колірних тонах. Звичайно ж, у вас буде можливість з..

Priority Group - партнер Клубу бізнесменів WISE

Priority Group - партнер Клубу бізнесменів WISE

20.07.2016

З радістю повідомляємо, що компанія Priority Group була партнером практичного семінару Клубу бізнесменів WISE, який проходив в місті Києві. Темою семінару була наступна - "Три основні причини, чому люди не досягають своїх цілей". На семінарі були показані самі розповсюдженниі помилки в досягненні цілей, а також озвучені практичні поради та кроки для швидкого і ефективного досягнення цілей.Для нашо..

Запальничка - Картрідер - USB-флешка

Запальничка - Картрідер - USB-флешка

18.05.2016

Дорогі друзі, нагадуємо, що не так давно компанія «Priority Group» відвідала 2 найпопулярніші виставки весни в Азії: електроніки та бізнес-подарунків, які проходили в колоритному Гонконгу. Ми відвідали багато фабрик, знайшли багато ексклюзивних подарунків для вас і хочемо тепер поділитися з вами отриманою інформацією.    Представляємо вам наступний девайс - Запальничка + Кардрідер + USB-..

Наша продукція

Наша продукція

10.05.2016

Це лише маленька частина з тієї продукції, яку ми відправили в минулому місяці нашим шановним клієнтам. Абсолютно всі замовники в результаті були повністю задоволені доставленою продукцією! Хочете і для себе отримати таку продукцію і таку ж ступінь задоволеності замовленням? Тоді скоріше телефонуйте нам! Ми чекаємо ваших дзвінків .   Такий приємний і надихаючий відгук ми отримали від ком..

Щасливої Пасхи!

Щасливої Пасхи!

28.04.2016

Дорогі друзі, партнери, колеги! Вітаємо вас з наступаючими весняними святами. Хочемо побажати вам провести ці свята в колі дорогих вам людей, в прекрасному настрої і з яскравими посмішками на ваших обличчях!  Великдень - це завжди новий початок. Початок нового життя, з новими цілями, в якій буде трошки більше віри, ніж було до цього. Це день, коли навіть найбільш неможливе може стати реальніс..

Корпоративний одяг

Корпоративний одяг

28.03.2016

Хотілося б знайти корпоративний одяг, яку не хочеться знімати?Потрібен яскравий корпоративний стиль для команди?Хочете підняти корпоративний дух?Шукаєте якісне нанесення логотипу на корпоративний одяг?  Зараз корпоративний одяг дуже популярна і важлива. Вона стала невід'ємною частиною іміджу компанії. Ваш корпоративний стиль - це візитна картка вашого колективу, фірмовий стиль компанії. Всім ..

Еко-товари

Еко-товари

21.03.2016

Дорогі друзі, сьогодні ми хочемо поговорити про користь еко-товарів. Сьогодні еко-товари дуже популярні. Їх вибирають люди, які піклуються і своє здоров'я, турбуються про стан навколишнього середовища, думають про майбутнє і просто ті, хто хочуть підкреслити свій оригінальний стиль і бути ближче до природи.  Що ж це таке еко-товари? Еко-товари - це товари, які зроблені з нешкідливого і нетокс..

Візуалізація логотипу

Візуалізація логотипу

14.03.2016

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ "ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ЛОГОТИПУ"..

Показано з 49 по 56 із 143 (всього 18 сторінок)